HAKKIMIZDA

2012 Yılında Kalkan‘da Kurulan Golden Proje; Mimari Proje ve Danışmalık, İnşaat ve Dekorasyon (Tadilat), Tasarım Hizmetleri ve 3D Görselleştirme, Kentsel Dönüşüm ve İnşaat Projeleri gibi Alanlarda Çalışmalar Yapmaktadır.
Günümüz Mimarisi Esnek, Modern, Dönüşebilen ve Teknolojiden Daima Faydalanan Arayışlar İçindedir. Biz de Bu Doğrultuda Yeniliklere Açık, İleriye Dönük, Kullanışlı, Konforlu, Estetik ve Modern Mekanlar Dizayn Ediyoruz.
Bu Aşamada Sizin Hayallerinizi, Kalite Anlayışımız ile Bütünleştirip Asıl Sonuca Ulaşıyoruz.
EKİBİMİZ

Taylan OTLU

Mimar


1986 Antalya Kaş doğumlu. İlköğretim ve liseyi Fethiye’de okuduktan sonra Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi, Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden 2011 yılında mezun oldu. 2011-2012 yılları arası 6 ay kısa dönem er olarak vatani görevini yapmıştır. Evli ve 1 çocuk babasıdır. Öğrencilik döneminde ailesi ile kurmuş olduğu aile şirketi bünyesinde Golden Proje Mimarlık bürosunda 2012 yılından bu zamana mimarlık hizmeti vermektedir.

Münevver ERDEM

Mimar


1994 Antalya Kaş doğumlu. İlköğretimini Kaş’ta ve liseyi Fethiye’de okuduktan sonra Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden 2016 yılında mezun oldu. Öğrencilik süresinin son dönemini The Podhale State Higher Vocational Üniversitesinde Polonya’da tamamladı. 2016 yılından itibaren Golden Proje mimarlık ofisinde mimar olarak hizmet vermektedir.